Kilometre Taşları

Kale Seyahat 1975 yılında Tamer Çınar ve ortakları tarafından kurulmuştur. Baba Metin Çınar’ dan gelen otobüs işleteni olması nedeniyle Tamer Çınar; Kale Seyahatin filosunu ve ulaşım noktalarını zengin hale getirmeyi başarmıştır.

2012 tarihinde hızlı bir çıkış yakalayan firma gücünü her geçen gün arttırarak devam etmektedir. Kale Seyahat kaliteli hizmeti önceliğine almıştır. Kale Seyahat konforlu araçları, kaliteli personelleri ve geniş hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başarmıştır.

Müşterilerimizin konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için araçlarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü personellerimizle birlikte keyifli bir yolculuk bekliyor. Otobüslerimizin içerisinde TV, internet ve ikram hizmeti yer alıyor. Şirketimizin www.kaleseyahat.com.tr internet adresine giriş yapabilir, online ya da bilet satış noktalarından biletlerinizi satın alabilirsiniz. Yolcu taşımacılığında Avrupa standartlarında hizmet veren Kale Seyahat bugün ülkenin pek çok noktasında hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca şirket bilet fiyatları konusunda da ekonomik bir aralık benimsemektedir.

2012 tarihinde 2 milyon kişiyi taşıyan Kale Seyahat günümüzde bu sayısı kat ve kat arttırmıştır. Kale Seyahat yolcu ve sefer sayısını arttırarak sektörde güçlenmeye devam ediyor. Yolcuların ihtiyaç önceliklerine göre hizmet veren Kale Seyahat, şehir içi servis olanaklarını en üst noktalara taşımayı başarmıştır. Kale Seyahat, geniş servis ağı ile yolcuların taleplerine en iyi şekilde cevap vermeye devam etmektedir. Yolcu memnuniyetini ön planda tutan firmamız temiz ve kaliteli dinlenme tesislerini tercih etmektedir.

1975"te Vize, Saray ve Çerkezköy"den İstanbul"a başlayan yolculuğunda yurtiçinde Bursa, Yalova, Eskişehir, Kütahya, Ankara, İzmir, Aydın, Nazilli, Çanakkale, Denizli illeri başta olmak üzere yüzlerce ilçeye ulaşan Kale Seyahat isim hakkını 2020 yılında Grand Vizyon Turizmin de sahibi olduğu Cemal Ali Rıza Çelebi’ye devretti.

Kale Seyahat, özmal yatırımları ile Trakya’yı Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Batı Karadeniz bölgelerine bağlayan en büyük firma olma yönünde hedefini yükseltmektedir. Yurtdışının değişik ülkelerine de otobüs sefer sayılarını arttırmayı planlamaktadır.

Şehirlerarası yolcu taşımacılığında müşterilerine kaliteli hizmet sunan Kale Seyahat en çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Özmal ve Yeni nesil Avrupa standartlarında otobüs filosu sayesinde kaliteli bir yolculuk sunmayı hedeflemektedir.

Hakkımızda
Vizyon

Vizyon

Kalitemizden taviz vermeden, taşımacılık sektörüne liderlik ederek müşterilerimize sadece bir seyahat deneyimi değil, aynı zamanda bir yaşam deneyimi sunmak ve konforlu bir yolculuk yapmalarını sağlamak öncelikli hedeflerimizdir.
Misyon

Misyon

Deneyimli ve güler yüzlü hizmet sunan personellerimizin yanı sıra, uygun fiyatlarımız ve esnek seyahat programlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke ediniyoruz.
Tarihçemiz

Tarihçemiz

Firmamız, Tamer Çınar ve ortakları tarafından 1975 yılında kurulmuştur. 90'lı yıllarda Yonca ile kıyasıya rekabet yaşayan firmamız, daha sonra Yonca ile birleşmiştir. Bu sayede sektörde 2012'de hızlı bir çıkış yapmıştır. Kurulduğu tarihten itibaren hızla büyüyen otobüs işletmemiz, günümüzde geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.