Şifremi Unuttum

Kurumsal

Türkiye'nin en büyük turizm ve tasimacilik organizasyonlarindan biri olan Kale Seyahat, kapasitesini ve hizmet kalitesini her geçen yil artirmaktadir.

2012 yilinda 20 milyon düzeyinde olan Sirket'in toplam yolcu sayisinin, 2013 yilinda 22 milyon seviyesine getirilmesi hedeflenmektedir. Havayolu, denizyolu ve demiryolu yolcu tasimaciliginda cazip alternatiflerin olustugu bir dönemde, Kale Seyahat'in yolcu ve sefer sayisini artirmaya devam etmesi Sirket'in sektördeki güçlü konumunu gözler önüne sermektedir.

Yolcularin ihtiyaç önceliklerini görüp, hizmeti müsterinin oldugu her yere götürme felsefesinden yola çikan Kale Seyahat, sehir içi servis olanaklarini en üst seviyeye çikarmistir. Kale Seyahat, genis servis agi ile yolcularin servis ihtiyaci taleplerine cevap vermektedir.

Firmamiz güleryüzlü, özverili ve saygili personeli ile yurt içinde servis araçlari, modern bilet otomasyon sistemi yardimiyla siz degerli yolcularimiza yurt içinde Istanbul, Ankara, Izmir, Bursa, Denizli gibi birçok sefer sunuyoruz. Uygulamada herhangi bir aksaklik ortaya çikmamasi için her türlü önlemi almak, teknolojik gelismeleri takip etmek ve yolcularimizin degisken beklentilerini karsilamak için sürekli çalismaktayiz.

Rekabetin hizmet standardini ve kalitesini yükseltmek olduguna inanarak maliyetlerin çok altinda fiyatlandirmalarin ancak mevzuata aykiri hareket ederek haksiz rekabet yapmakla, taahhütlerin arkasinda durmamakla, belirli maliyetler kisitlanarak seyahat güvence ve kalitesini etkileyerek yapilabilecegini hatirlatiriz. Bu baglamda ilkemiz dogrultusunda, adimiza yakisir degerler ortaya koyarak hizmet vermekteyiz.

Yasa ve kurallara saygili, mevzuat degisikliklerinin sürekli takipçisi, ticari yasamda her türlü haksiz rekabete karsi, tam rekabet piyasasi kurallarina uygun olarak faaliyet göstermekteyiz. Seyahat öncesi ve sonrasinda servis agimiz ve terminal hizmetlerimizle; seyahat esnasinda ikram ürünlerimizin ve deneyimli personelimizin güvencesiyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Attigimiz her adimda bizimle yol alan siz degerli yolcularimizin verdigi güçle yeniliklerimiz sürdürmekteyiz. Elestiri, öneri ve taleplerinizle birlikte yolumuza güvenle devam edebilmek umuduyla fikirlerinizi önemsiyoruz. Bizlere güvendiginiz ve desteklediginiz için tesekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

Vizyonumuz

Müsterilerimiz zamanina ve haklarina saygili olmak.

Çalisanlarimiz tatminini ve moral degerini arttirmak.

Insanliga,çevreye ve evrensel degerlere olan sorumluluklarimizi yerine getirmek.

Misyonumuz

Yolcu tasimaciliginda profesyonel ekibiyle, yüksek standartli, kaliteli hizmet vererek yenilikçi, temel ve kültürel degerlere bagli; Daima iyilesme ve gelisme çabasi içinde olmak.

Hedefimiz

Toplam kalite, hizmet ve yasama tarzimiz ulusal kara yolu ile insan tasimaciliginda mükemmele ulasmak için sürekli iyilesme ve gelisme çabasi içinde olmak.

    "Daima yüksekleri hedefleyin. Yükselmenin siniri yoktur." K. ATATÜRK


 ÖDEMEYE GEÇ